Voetbalpoule 2017-2018

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

Beste SAB vrienden,

Het nieuwe seizoen staat weer op het punt van beginnen. Na een succesvol vorig seizoen op verschillende vlakken staat dit jaar de 2e SAB Voetbalpoule editie in het vooruitzicht. Met het behaalde kampioenschap start SAB 1 volgend jaar in de 4e klasse. Wij hopen dat deze Voetbalpoule een nog groter succes gaat worden. Afgelopen jaar hadden we 88 deelnemers, dat aantal hopen wij dit jaar te overtreffen

In totaal speelt SAB 1 26 competitiewedstrijden. Hierbij is het de bedoeling om de juiste uitslag van deze wedstrijden te voorspellen.

De Voetbalpoule werkt als volgt:
– Inleg is eenmalig € 5,- hiervoor speel je het hele jaar mee.
– Uiteraard kun je zelf ook iets winnen. De verdeling van het prijzengeld wordt z.s.m. na de start van de competitie bekend gemaakt.

Hoe kan je punten scoren:
– Voor het juist voorspelen van de exacte uitslag (je voorspelt 2-1 en het wordt 2-1) verdien je 10 punten.
– Voor het juist voorspellen van de Toto-uitslag ( je voorspelt 2-1 en het wordt 4-2) verdien je 5 punten.
– Voor het juist voorspellen van het goede aantal doelpunten voor de thuis- of uitploeg (je voorspelt 2-1 en het wordt 3-1. Doelpunten uitspelende ploeg goed) verdien je 2 punten.

Dus heb je de Toto uitslag en 1x het goede aantal doelpunten goed krijg je hiervoor 7 punten.

Mocht je interesse hebben om mee te doen met deze unieke Voetbalpoule dan willen wij vragen om deze uiterlijk 24 september in te leveren.

Je kunt deze inleveren via Anton Visser in de kantine of via
Marco van Helden
marcovhelden@hotmail.com
06 – 13 46 24 43

Mochten er vragen zijn neem gerust even contact.

Wij zien je deelname graag tegemoet!

Met sportieve groet,
De SAB Selectie

[/fusion_text][fusion_button link=”https://svsabbreda.nl/wp-content/uploads/2017/09/SAB-SELECTIE-VOETBALPOULE-2017-2018.doc” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Download Voetbalpoule[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Vorige

Volgende