Scheidsrechters voor onze SAB-jeugd

Beste SAB-leden,

Elk weekend is het weer een hele opgave om iedere jeugdwedstrijd te voorzien van een scheidsrechter. Gezien het groeiende aantal teams binnen de SAB-jeugd, wat we natuurlijk een zeer goede ontwikkeling vinden, groeit dit probleem alleen maar. We zijn dus op zoek naar leden, of ouders/familie/kennissen van leden die ons daarmee willen helpen.

Bijvoorbeeld voor morgenmiddag hebben we momenteel nog geen scheidsrechter voor onze JO17-1 en JO19-2.

Heb je zelf de ambitie, of weet je iemand die ons wil helpen door af en toe eens een wedstrijd te fluiten laat het ons dan z.s.m. weten. Dit kan op ieder niveau.

Stuur even een mail naar fred.g@casema.nl

Onze jeugd zou hier zeer mee geholpen zijn!

Groet,

Jeugdcommissie SAB Breda

Vorige

Volgende