Meindert Dijkstra stopt als Hoofdtrainer

In een goed gesprek heeft Meindert aangegeven volgend seizoen niet meer beschikbaar te zijn als Hoofdtrainer van sv SAB.

Hij heeft daar lang over nagedacht, maar zijn huidige werkzaamheden en het gegeven dat hij zijn  dochter, die op hoog niveau voetbalt, van dichtbij wil volgen, maken dat hij zich simpel gezegd niet voor 100% kan richten op de selectie bij SAB.

Onder leiding van Meindert heeft de jonge selectie van SAB, na de promotie vorig jaar op sportief gebied behoorlijke stappen gezet. Verzorgd voetbal met als resultaat en verdienstelijke vijfde plaats op dit moment.

Daar zijn wij Meindert uiterst dankbaar voor.

SAB is op zoek naar een ambitieuze trainer die de lijn van Meindert voortzet, uiteindelijk is onze doelstelling om in de top van de vierde klasse mee te draaien en als het kan nog iets meer.

bestuur s.v. SAB.

Vorige

Volgende