Inzamelingsactie voor de voedselbank

Zoals jullie wellicht weten is er ook dit jaar weer een inzamelingsactie voor de voedselbank in samenwerking met omroep Brabant.

Onze sponsor:

“BREDA WEST PARAMEDISCH CENTRUM”

is ook dit jaar weer het inzamelpunt voor de goederen. Mochten er mensen binnen de vereniging zijn die dit initiatief willen steunen, dan kunnen zij hun boodschappen afleveren op onderstaand adres: Laan van Mertersem 65, 4812 PR BREDA

omroepbrabant.nl/voedselbank.

De producten die ingeleverd kunnen worden moeten houdbaar zijn zoals: ( dus geen VERSE producten) Koffie. Thee. Soep. Rijst. Pasta. Zoete Pastasaus Beleg. Houdbare melk. Wellicht zijn er ook teams die een actie willen/kunnen opstarten. Je kunt je dan aanmelden bij;

 

De meest ludieke acties kunnen namelijk aandacht krijgen via: OMROEP BRABANT en dat is voor de vereniging wellicht ook een leuke opsteker.

Vorige

Volgende